Private Label/OEM

Grafika i certyfikaty z jednego źródła.

Jako specjaliści od akcesoriów elektronicznych jesteśmy ekspertami w zakresie zaopatrzenia, zarządzania produktami i jakością, projektowania opakowań, koncepcji POS, zarządzania kategoriami i logistyki. Wieloletnie doświadczenie w branży i wyczucie trendów rynkowych kwalifikuje nas jako partnera dla Twojego projektu private label.

Chętnie pójdziemy również o krok dalej i będziemy rozwijać pożądane produkty zgodnie z Państwa pomysłami. Potrzebujesz jednego z naszych produktów o innej długości, specyfikacji lub po prostu w innym kolorze? Masz pomysł na produkt, ale nie wiesz, czy jest on wykonalny? Znajdźmy razem rozwiązanie.

Silne marki własne

Istnieje wiele dobrych powodów, aby wzmocnić asortyment własnej marki o produkty, które oferują dobry stosunek jakości do ceny. Zależność od producentów marek zmniejsza się, a perspektywa lepszych marż rośnie.

Zachowujesz suwerenność cenową i możesz niezależnie kontrolować cykl życia produktu i pozycjonowanie swojej marki.

Zatrzymaj swoich klientów w dłuższej perspektywie czasowej i w ten sposób osiągniesz wyjątkową pozycję w sprzedaży w porównaniu z konkurencją. Będziemy Ci towarzyszyć w drodze z naszym kompleksowym serwisem.

Kompletny pakiet beztroski z Wentronic

Osobisty kontakt w Niemczech

Państwa niemieckie osoby kontaktowe pracują ramię w ramię z Państwem, zanim wymagania dotyczące produktu zostaną postawione producentowi w Azji. Weźmy na siebie wspólną odpowiedzialność!

Chętnie doradzimy Państwu w takich kwestiach, jak projektowanie zrównoważonych opakowań i audyt społeczny.

Gotowy do sprzedaży

W Wentronic możesz polegać na całym szeregu wewnętrznych ekspertów:

grafika do opakowań, fotografie produktów, teksty opisowe i prace tłumaczeniowe są tworzone ze szczególną dokładnością przez naszych własnych grafików, artystów 3D i copywriterów.

Perfekcyjna prezentacja: nasi specjaliści od POS opracują koncepcję dla Twojego punktu sprzedaży.

Wysoka wydajność i atrakcyjna cena

Nasz zespół w Hongkongu i Chinach jest kluczem do właściwych produktów i właściwych dostawców.

W ten sposób można zaoferować na długo pożądaną jakość w najlepszej możliwej cenie. Tu leży szczególna przewaga konkurencyjna we współpracy z Wentronic.

Jesteśmy bardzo blisko i możemy reagować szybko i skutecznie. Oczywiście na miejscu poszukujemy również dla Państwa efektywnych kosztowo partnerów, aby przeprowadzić ich audyt i zintegrować zgodnie z Państwa specyfikacjami jakościowymi.

Wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów

Przygotowanie projektu, dobór produktów i obsługa są prowadzone przez specjalistów od akcesoriów z wieloletnim doświadczeniem.

Raporty jakości, WEEE, REACH, RoHS, przeładunek, cło, wysyłka itp. to nasze usługi, a nie Twój problem.

Dzięki własnemu działowi dokumentacji technicznej wnosimy do projektu niezbędne know-how w zakresie jakości.

We właściwym miejscu i we właściwym czasie

Wreszcie, nasza dostawa just-in-time do Państwa oddziałów, magazynów lub zakładów sprawia, że praca z Wentronic jest przyjemnością. W razie potrzeby organizujemy bezpośrednie dostawy z Azji bezpośrednio na wskazany przez Państwa adres dostawy.

Nasz ultranowoczesny magazyn z rozbudowaną technologią automatyzacji pozwala na zwiększenie dostępności towarów i skrócenie czasu dostawy. Nasi klienci cenią nas za rzetelne i punktualne dostawy.

Zainteresowany? Jesteśmy ciekawi Waszego projektu i cieszymy się na wiadomość od Was

Harald Habekost

Team Lead Sales OEM & Private Label

Lokalizacja:
Braunschweig, Niemcy

Języki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-67
Faks +49 531 21058-23
harald.habekost@wentronic.com

Linda Zingler

Inside Sales OEM & Private Label

Lokalizacja:
Braunschweig, Niemcy

Języki:
Angielski, Niemiecki

Telefon +49 531 21058-968
Faks +49 531 21058-794
linda.zingler@wentronic.com