Silne strony naszej marki

Klienci nie kupują produktów. Oni kupują marki. – Franz-Rudolf Esch

Filozofia ta pozwoliła na dojrzewanie portfolio naszych marek do zróżnicowanego i zorientowanego na klienta asortymentu produktów, który jest blisko rynku i klienta końcowego.

EVERKI

Ponadczasowy design, naszpikowany inteligentnymi funkcjami. Torby na laptopa i plecaki EVERKI towarzyszą profesjonalistom biznesowym w ich mobilnej codzienności. Naturalnie i bez kompromisów między stylem, funkcjonalnością i jakością.

Clicktronic

Pozłacane połączenia. Złącze, które chroni przed złamaniem kabla. Podwójna osłona przed migotaniem. Kable Premium firmy Clicktronic towarzyszą naszym klientom przez wiele lat – dzięki innowacyjnej technologii i wysokiej jakości materiałom. Z HDMI™, USB lub DisplayPort do kabli audio. Zapewnia szybkie przesyłanie danych, doskonały dźwięk i ostry obraz w rozdzielczości od Full HD do Ultra HD w 8K.
Na tym samym poziomie błyszczy opakowanie, będące połączeniem absolutnie przejrzystych informacji o produkcie i najwyższej jakości wzornictwa. Koncepcja ta została nagrodzona Red Dot Award: Product Design 2022!

3sixT

Ładowarki, które szczególnie szybko ładują akumulator. Kable na każde wyzwanie. 3sixT oznacza wszystko, co ułatwia nasze cyfrowe życie. Od 2018 roku jesteśmy numerem 1 w Australii i Nowej Zelandii w dziedzinie akcesoriów do smartfonów w naszym asortymencie – jako wyłączny partner dystrybucyjny na Europę.

Goobay

Po prostu. Wszystko. Pasuje. To jest właśnie misja Goobay. Szeroki asortyment oferuje wszystko, aby naprawdę ułatwić codzienne życie będąc podłączonym. Dzięki temu cyfrowe życie codzienne staje się wygodnym dodatkiem: w pracy, w domu lub w drodze.

Wonder Grip®

Rękawice robocze lidera technologicznego Wonder Grip® chronią przed przecięciami, gorącem, zimnem, chemikaliami, olejem i wodą, a jednocześnie są tak wygodne i elastyczne, że nie będziesz chciał ich zdjąć. Czy to na budowie, czy przy pracach montażowych wymagających delikatnego dotyku.

Wszystkie marki w skrócie

Duży wybór innych marek dopełnia ofertę Wentronic. W ten sposób wychodzimy naprzeciw naszemu twierdzeniu,
że jesteśmy najlepszym partnerem w branży akcesoriów elektronicznych.